Teleskoop National Geographic "70/400 AR"

Teleskoop National Geographic “70/400 AR”

138,00 

Teleskoop on kompaktne ja kerge – võta see endaga igale poole kaasa komplekti kuuluva seljakoti abil! Teleskoobil on nutitelefoni adapter, mis muudab sinu vaatlusprotsessi veelgi põnevamaks – lae nutiseadmesse virtuaalreaalsuse rakendus, mis on parimaks abimeheks taeva avastamisel.

Laos

Kirjeldus

Tänu kompaktsele ja kergele disainile saad selle National Geographic teleskoobi võtta endaga kõikjale kaasa! Sobib algajatele ja lastele. Võta teleskoop komplekti kuuluva seljakoti abil kaasa alati, kui lähed oma lemmikvaatluskohta, puhkusele või matkama!
Teleskoobil on nutitelefoni adapter, mis muudab sinu vaatlusprotsessi veelgi põnevamaks – lae nutiseadmesse virtuaalreaalsuse rakendus, mis on parimaks abimeheks taeva avastamisel.  Rakendusest leiad päikesesüsteemi ja tähtkujude entsüklopeediad, virtuaalreaalsuse kaardi ja muud põnevat. Kui kinnitad enda nutiseadme okulaarile, saad teha vaadeldavatest taevakehadest vägevaid pilte, et neid sõpradega jagada.
Komplekt sisaldab detailset eestikeelset juhendit ja vajalikke patareisid.

Sobib vanusele: 6+
Pakendi mõõdud: 42 x 29 x 15 cm
Hoiatus! Toode sisaldab pisidetaile ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 4007922065861 , ,

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.

Sulle võib meeldida ka…