HexBug Osavusmäng Speed Shot

HexBug Osavusmäng Speed Shot

29,00 

Osavusmäng Speed Shot on tõeliselt kaasahaarav tegevus perele või sõpradele! Mängu on lihtne üles seada ja selle abil saab panna proovile enda täpsuse ning kiiruse.

Laos

Kirjeldus

Osavusmäng Speed Shot on tõeliselt kaasahaarav tegevus perele või sõpradele! Mängu eesmärgiks on visata palle vastasest kiiremini roboti käes olevasse korvi. Kui sul õnnestub pall korvi visata, liigub väike tark robot koos korvidega sinu joone poole. Võidab see mängija, kes saab esimesena nii palju palle korvi visatud, et robot jõuab piirjooneni. Mängu on lihtne üles seada ja selle abil saab panna proovile enda täpsuse ning kiiruse.
Komplekt sisaldab eestikeelset juhendit.

Toode töötab 3x AAA patareide jõul (kuuluvad komplekti).
Tähelepanu! Kasutatud ja uusi patareisid ei tohi koos kasutada. Kasuta vaid tootel märgitud patareitüüpi ning paigalda patareid toote pesasse õigetpidi. Eemalda tootest alati tühjad patareid. Tühjad patareid vii alati patareide kogumiskasti.

Sobib vanusele: 5+
Pakendi mõõdud: 28 x 25 x 11 cm.
Hoiatus! Toode sisaldab väikseid osi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 807648071368

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.