Pehme klaver

Pehme klaver

14,00 

Pehme klaver sobib suurepäraselt algajale muusikule klaveri õppimiseks. Klahvid on suured ja pehmed, mis muudab klaveri mängimise lõbusaks.

Laost otsas

Kirjeldus

Pehme klaver sobib suurepäraselt algajale muusikule klaveri õppimiseks. Klahvid on suured ja pehmed, mis muudab mängimise lõbusaks. Kui oled klaveri mängimise lõpetanud, saad selle rulli keerata. Nii on instrument tõeliselt kompaktselt pakitud, et saaksid seda endaga igale poole kaasa võtta või siis mugavalt hoiustada!
Klaveri sees on väike sisseehitatud kõlar, mis klahve vajutades vastavat häält teeb.
Klaveri pikkus on ligikaudu 1 m.

Toode töötab 3 x AAA patareide jõul (ei kuulu komplekti).
Tähelepanu! Ära kasuta taaslaetavaid patareisid. Kasutatud ja uusi patareisid ei tohi koos kasutada. Kasuta vaid tootel märgitud patareitüüpi ning paigalda patareid pesasse õigetpidi. Eemalda tootest alati tühjad patareid. Tühjad patareid vii alati patareide kogumiskasti.

Pakendi mõõdud: 20 x 3.5 x 16.5 cm
Hoiatus! Toode sisaldab väikseid osi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 8717278865232

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.