4M Puhta vee teadus

4M Puhta vee teadus

13,00 

Soovid teada, kuidas lihtsal ja loomulikul viisil vett puhastatakse? Selle õpetliku Rohelise Teaduse komplekti abil saad tutvuda erinevate veepuhastusmeetoditega nagu filtreerimine, destilleerimine ja pastöriseerimine.

Laos

Kirjeldus

Soovid teada, kuidas lihtsal ja loomulikul viisil vett puhastatakse? Selle õpetliku Rohelise Teaduse komplekti abil saad tutvuda erinevate veepuhastusmeetoditega nagu filtreerimine, destilleerimine ja pastöriseerimine. Lisaks on võimalus kasutada enda loomingulisust ja viia läbi täiendavaid veega seotud katseid.
Tähelepanu! Komplekt ei ole mõeldud joogivee puhastamiseks. Ära joo komplekti abil puhastatud vett!

Komplekt sisaldab:
4x filtrilahter, 1x ümmargune filtrialus, 1x lehter, 1x must plasttops, 1x väike plasttops, 1x läbipaistev toru, 2x läbipaistev kork, 4x filtri kork, 1x vaha, 2x metallseib, 1x õngenöör, 3x paberfilter, 3x kruus, 3x liiv, 3x aktiivsüsi, 1x hõbedane peegelduskaart.
Lisaks läheb vaja komplekti mittekuuluvaid vahendeid. Vahendite hankimisel kasutada vanemlikku järelvalvet!

Sobib vanusele: 5+
Pakendi mõõdud: 21 x 16 x 6 cm.
Hoiatus! Toode sisaldab väikseid osi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele

 

Tootekood: 4893156032812

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.