Raamat "Ehita ise ahelreaktsioonimasinaid"

Raamat “Ehita ise ahelreaktsioonimasinaid”

23,50 

Raamat “Ehita ise ahelreaktsioonimasinaid”. Lihtsaid ülesandeid võimalikult keerukalt täitvad masinad ehk Goldbergi masinad on meile kõigile tuttavad.

Laos

Kirjeldus

Lihtsaid ülesandeid võimalikult keerukalt ja naljakalt täitvad ahelreaktsioonimasinad ehk Rube Goldbergi masinad on meile ehk kõige tuttavamad Rakett 69 televõistluse finaalidest. Selles raamatus on üksikasjalikud, fotodega illustreeritud juhendid, kuidas meisterdada küll palju väiksemaid, kuid mitte vähem leidlikke seadmeid koputist ja ukseavajast muusikamasina ja kommiautomaadini. Kõik need 13 masinat koosnevad peamiselt kuumliimi ja teibiga kinnitatud lainepapist ning nende valmistamiseks pole vaja noast, naasklist ja näpitsatest keerulisemaid tööriistu. Õpetlikud projektid tutvustavad peamisi mehhanisme, nagu kaldpinnad, kangid ja hammasrattad, mida kombineerides pole raske leiutada omaenda fantastilisi masinaid.
Raamat sobib noortele leiduritele alates umbes 10. eluaastast.

Lehekülgede arv: 160
Formaat: 21 x 25 cm
Kaas: õmmeldud liimbrošüür
Ilmumisaeg: 2023

Tootekood: 9789985050194

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.