Raamat "Elutruud loomad. Aafrika"

Raamat “Elutruud loomad. Aafrika”

17,80 

Raamat “Elutruud loomad. Aafrika”. Iga looma juures on ülevaade tema eluviisist ja käitumisest ning põnevaid teadmisi tema eripärast ja loomusest.

Laos

Kirjeldus

Näha lõvi palgest palgesse? Vaadata krokodillile sügavalt silma? Looduses oleks see liiga ohtlik, ent selles raamatus oleme Aafrika loomadele päris lähedal. Nad vaatavad meile otse silma! Vaimustavad ja üksikasjalikud illustratsioonid kujutavad 15 looma nende elusuuruses. Kõik loomad muidugi raamatusse ei mahu. Sellisel juhul on elusuuruses kujutatud ainult looma nägu. Tervet looma näeb vähendatud kujul järgmisel leheküljel. Seal on kujutatud ka looma üksikud elusuuruses kehaosad, näiteks elevandi londiots, ninasarviku sarv, sebra kabi või gorilla käsi. Iga looma juures on ülevaade tema eluviisist ja käitumisest ning põnevaid teadmisi tema eripärast ja loomusest.

Lehekülgede arv: 56
Formaat: 24 × 34 cm
Kaas: kõva kaas
Ilmumisaeg: 2023

Tootekood: 9789985050965 ,

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.

Sulle võib meeldida ka…