Raamat "Kus maailma paigas?"

Raamat “Kus maailma paigas?”

8,90 

Raamat “Kus maailma paigas?”. Suurtelt piltidelt saab otsida erinevaid asju ja olendeid, lisatud on toredaid fakte ja rekordeid kõige erinevamatelt aladelt.

Laos

Kirjeldus

Kui vana on maailma kõige vanem puu? Kui kõrgele võib lennata merikotkas? Kes elavad ookeanide põhjas? Kus asub maailma kõrgeim torn ja pikim sild? Värvikirev raamat viib meid retkele läbi põnevate paikade. Alustame kosmosest ja taevaavarustest, siis vaatame ringi mägede tippudes ja puude latvades ning seejärel suundume linna, kus kolame tänavatel, tornitippudes ja maa-alustes rajatistes. Kõige viimaks läheme vee peale ja merepõhja, et teada saada, mis seal toimub.
Suurtelt piltidelt saab otsida erinevaid asju ja olendeid, lisatud on toredaid fakte ja rekordeid kõige erinevamatelt aladelt.

Lehekülgede arv: 32
Formaat: 25 × 30 cm
Kaas: brošüür
Ilmumisaeg: 2022

Tootekood: 9789985049235

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.