Raamat "Meelerahu raamat lastele. Teadveloleku (mindfulness) harjutused"

Raamat “Meelerahu raamat lastele. Teadveloleku (mindfulness) harjutused”

13,80 

Raamat “Meelerahu raamat lastele. Teadveloleku (mindfulness) harjutused”. Lapsed saavad harjutada pingelistel hetkedel rahunemist ja keskendumisoskust.

Laos

Kirjeldus

Teadvelolek on viis õpetada meie mõistust selle vaimse ja füüsilise üleküllusega toime tulema hetkes olemise kaudu. Harjutused on selles raamatus esitatud mängudena. Lapsed saavad kaasa lüüa, kasutades vaid hingamist, keha ja kujutlusvõimet.
Mängud ja harjutused toetavad teie last teadveloleku aluste õppimisel. Lapsed saavad harjutada pingelistel hetkedel rahunemist ja treenida oma keskendumisoskust. Teadvelolek suurendab laste eneseaustust, empaatiat ja sisemist tasakaalu ning õpetab kõrgemalt hindama kõigi elusolendite omavahelist seotust. Harjutusi võib teha nii üksi kui ka kogu perega. Pärast iga harjutuse lõppu julgustatakse osalejaid tekkinud tundeid jagama.

Formaat: 25 x 26 cm
Lehekülgede arv: 40 lk

Tootekood: 9789916960981

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.

Sulle võib meeldida ka…