Raamat "Meisterdame mänge. Ägedad projektid taaskasutatavatest materjalidest"

Raamat “Meisterdame mänge. Ägedad projektid taaskasutatavatest materjalidest”

14,50 

50 VAHVAT ÕPPETEGEVUST 3–6-AASTASTELE LASTELE.
Raamatu „Meisterdame mänge” abil saate teha eelkooliealise lapsega lõbusaid, kaasahaaravaid ja silmaringi rikastavaid tegevusi nii, et te ei tooda maailma prügi juurde. Mängides õppimiseks ei ole vaja kalleid ja spetsiaalseid mänguasju ega vahendeid.

Laost otsas

Kirjeldus

50 VAHVAT ÕPPETEGEVUST 3–6-AASTASTELE LASTELE Raamatu „Meisterdame mänge” abil saate teha eelkooliealise lapsega lõbusaid, kaasahaaravaid ja silmaringi rikastavaid tegevusi nii, et te ei tooda maailma prügi juurde. Mängides õppimiseks ei ole vaja kalleid ja spetsiaalseid mänguasju ega vahendeid. Kõiki siinseid projekte saab teha taaskasutatavatest materjalidest – mullikilest, papptorudest, plastpudelitest, munakarpidest jms, mis muidu rändaksid prügimäele. Raamatus välja pakutud mängud annavad tegevust mitmeks tunniks, õpetades samal ajal lastele, kui oluline on vähendada inimeste tekitatud prügi ja kaitsta seeläbi meie elukeskkonda. Raamatus olevad mängud aitavad arendada lapse peenmotoorseid oskusi ja käelist tegevust, kujutlusvõimet, loovust, kognitiivsust ning loogilist mõtlemist. Lisaks omandada ka uusi eakohaseid teadmisi, näiteks ära õppida tähed, numbrid, kujundid, värvid, puuviljad. Samuti suunavad need mängud ka juba keerukamate õpioskuste juurde, nagu esimesed matemaatikatehted ja sõnade moodustamine. Raamatust leiab ka kasulikke soovitusi, kuidas koos lapsega väljapakutud tegevusi veelgi täiendada.

Lehekülgede arv: 136
Formaat: 21 × 25 cm
Kaas: õmmeldud liimbrošüür

Tootekood: 9789985049228

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.