Robotpart

Robotpart

9,10 

Laost otsas

Kirjeldus

Sõna „robot“ tuleb tšehhikeelsest nimisõnast „robota“, mis tähendab „tööd“. Robot on automaatne masin, mis teeb inimese tööd. Enamikke roboteid kasutatakse tehastes, kuid teisi, nagu Robotpartigi, lõbu eesmärgil. Robotpardil on kaks vändamehhanismi, kumbki kummalgi jalal. Need panevad roboti liikuma nagu paterdava pardi. Jalgratastel, automootoritel ja õmblusmasinatel on samuti vändamehhanismid. Robotpart kasutab väikest mootorit, mida varustab energiaga patarei.

Robotpardi jupid on enamasti plastmassist. Kas teadsid, et peaaegu kõik plastmassid avastati vähem kui 100 aastat tagasi? Üks esimesi plastmassi kasutusalasid oli piljardikuulide valmistamine.

Komplekt sisaldab:  plastketas, mootorikaas, ajam ja telg, mootor, metalljalad ja plastlabad, pikk kruvi, lühikesed kruvid, plasttoru, patareipesa, mutter, vaha õlitamiseks, plastpunnid, juhend kokkupanemiseks. Vaja läheb taskukruvikeerajat (ristpea). Lisaks on vaja 2 AA 1,5 V patareid, mis ei kuulu komplekti.

Sobib vanusele 8+
Hoiatus! Toode sisaldab pisidetaile ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.
Toodetud Hiinas.

Tootekood: 4893156039071

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.