SmartGames Lauamäng "Safari park juunior"

SmartGames Lauamäng “Safari park juunior”

28,00 

SmartGames Lauamäng “Safari park juunior” on kaks ühes õppemäng mudilastele: nuputa või lase oma fantaasia lendu ja mängi.

Laos

Kirjeldus

“Safari park juunior” on kaks ühes õppemäng mudilastele: nuputa või lase oma fantaasia lendu ja mängi. Sorteeri kujundeid, järgi rada ning õpi tundma kujundeid ja selliseid mõisteid nagu paremal, vasakul, peal, ees ja taga. Mäng sisaldab 60 mõistatust, mis algavad lihtsamatest ja lähevad edasi aina keerulisemaks.
Safari loomad armastavad poseerida sinu kaamera ees. Kas oskad püüda loomad pildile õiges poosis? Sinu ülesandeks on loomad asetada mängulauale nii, nagu on mõistatuses näidatud. Ära unusta, et lõvile ei meeldi vesi, elevant ei saa ronida üle kivide ja kaelkirjakud on liiga kõrged, et mahtuda puude alla.
Mängu käigus võib last abistada suunavate küsimustega:  “Milliseid loomi läheb selles ülesandes vaja?”, “Mis sa arvad kuhu see loom tuleb panna?”, “Kumba vikerkaare külge sa siin näed?”, “Kas see loom on ees või taga?”.
Mõistatuste lahendamine arendab loogilist ja ruumilist mõtlemist ning probleemilahendusoskusi.

Sobib vanusele: 3+
Pakendi mõõdud: 29 x 24 x 7,5 cm
Hoiatus! Toode sisaldab pisidetaile ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 5414301524991

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.