4M Tähistaeva projektor

4M Tähistaeva projektor

12,00 

Tuled kustu! On aeg selle imelise papist täheprojektori abil luua magamistuppa öine tähistaevas!

Laos

Kirjeldus

Tuled kustu! On aeg selle imelise papist täheprojektori abil luua magamistuppa öine tähistaevas!

Meisterda vastavalt juhendile täheprojektor, lisa patareid ning lülita lamp sisse! Nüüd lülita toa tuled välja. Projektor näitab sinu toa seintele ja lakke imelist tähistaevast. Lase oma kujutlusvõimel end lennutada metsikusse kosmosesse, miljonite valgusaastate kaugusele Maast. Läbi projekteeritud kujundite ei pruugi tähemustrid olla täpselt samasugused nagu päris tähistaevas, kuid sellegipoolest saad tuvastada juhendis oleva tähekaardi järgi vastavad tähtkujud. Õpi nende kuju ja asend selgeks, et suudaksid neid ka päris tähistaevas tuvastada.

Komplekt sisaldab: taevalaotuse põhja- ja lõunapoolused (kumbki koosneb laotusest ja kattest), 1 lülitiga lamp, 4 laotusetuge, kleeplindiribad ning üksikasjalik kasutusjuhend koos kummagi pooluse kaardiga. Samuti läheb vaja (kuid ei kuulu komplekti) teravat pliiatsit / naela, 4 x 1,5 V AA patareid.

Sobib vanusele 8+
Hoiatus! Toode sisaldab pisidetaile ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 4893156132338

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.