Teleskoop "Bresser Pollux 150/750"

Teleskoop “Bresser Pollux 150/750”

420,00 

Laost otsas

Kirjeldus

Teleskoobi komplekt tähistaeva vaatamises, mis sobib juba kogemustega vaatlejale. 150 mm läbimõõduga toru annab hea valgusjõudluse ka sellega on kõige paremini vaadeldav just süvataevas (galaktikad, udukogud ja täheparved). Teleskoobi kompaktsus teeb selle transpordi mugavaks. Ekvatoriaalne monteering võimaldab sujuvat ja täpset taeva jälgimist. Suur peegli läbimõõt teeb nähtavaks juba tosinad galaktikad, kerasparved ja udukogud. Pimedas vaatluskohas on näha juba detaile heledamates udukogudes ja võimalik eristada tähti suuremates kerasparvedes. Süvataevast on soovitatav vaadelda 20 mm okulaariga. Planeete näeb sellega samuti ja suurema suurenduse saamiseks soovitame kasutada 20 mm okulaari koos 3x barlow läätsega. Päikesefilter tagab ohutu päikesevaatluse ka päevasel ajal.
Teleskoobil on otsijapikksilm või LED otsija, teleskoobi lääts, monteering, okulaarid (Ø 31,7mm / 11/4”) f=20 mm, f=4 mm, 90-kraadine diagonaalprisma, 3x Barlow lääts, hoidik ja nutitelefoni hoidja.

Pakendi mõõdud: 74 x 47,5 x 30 cm
Hoiatus! Toode ei ole mänguasi! Toode sisaldab pisidetaile ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

NB! Teleskoopi saab tellida ainult kullerteenuse vahendusel või ise järele tulles.

Tootekood: 4007922058832

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.