Teleskoop "National Geographic 90/900"

Teleskoop “National Geographic 90/900”

368,00 

Teleskoop “National Geographic 90 mm”. Teleskoop, mis sobib juba kogemustega vaatlejale. 90 mm toru läbimõõt võimaldab taevas vabalt ringi vaadata.

Laos

Kirjeldus

Teleskoobi komplekt tähistaeva vaatamises, mis sobib ka juba kogemustega vaatlejale. 90 mm toru läbimõõt võimaldab taevas vabalt ringi vaadata ja sobib ka astrofotograafiaks. Teleskoobil on kvaliteetne monteering, võimaldab paremat juhtimist ja rohkem lisaseadmete võimalusi. 180x suurendusega näeb Kuu pinda, kraatreid ja mägesid. Täiskuu vaatamiseks on soovitatav kasutada kuufiltrit. See teleskoop sobib kõige paremini planeetide vaatamiseks.
Teleskoobil on otsijapikksilm või LED otsija, teleskoobi lääts, fokuseerimiskruvi, monteering, Okulaarid (Ø 31,7mm / 11/4”) f=20 mm, f=12 mm, f=4 mm, 90-kraadine diagonaalprisma, kujutist pöörav lääts 1,5 ja Barlow lääts.

Pakendi mõõdud: 93 x 28 x 21 cm.
Hoiatus! Toode ei ole mänguasi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

NB! Teleskoopi saab tellida ainult kullerteenuse vahendusel või ise järele tulles.

Tootekood: 4007922001012

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.