Kikkerland Tuledega valguskett

Kikkerland Tuledega valguskett

8,20 

See soojas toonis LED-tuledega valguskett on tõeliselt meeleolukas sisekujunduselement. Kett on valmistatud vasest ja see töötab patareide jõul.

Laos

Kirjeldus

See tuledega valguskett on tõeliselt meeleolukas sisekujunduselement. Valguskett on valmistatud vasest ja seda võimalik asjade ümber painutada, et luua tõeliselt omanäoline kujundus enda tuppa. Soojas toonis valgusega LED-tuled on täiesti ohutud ning need ei lähe ka pika kasutamise järel kuumaks. Valgusketil on olemas taimeri režiim, mida kasutades lülituvad tuled pärast 6 tundi sisse lülitamist ise välja. Ilma taimeri režiimi kasutamata lülituvad tuled pärast 18 tundi automaatselt välja.
Valgusketi pikkus on 1,8 m.

Toode töötab 2x AA patareide jõul (ei kuulu komplekti).
Tähelepanu! Kasutatud ja uusi patareisid ei tohi koos kasutada. Kasuta vaid tootel märgitud patareitüüpi ning paigalda patareid pesasse õigetpidi. Eemalda tootest alati tühjad patareid. Tühjad patareid vii alati patareide kogumiskasti.

Pakendi mõõdud: 16.5 x 8 x 2.5 cm.
Hoiatus! Toode sisaldab pisidetaile ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 612615071377

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.