Ugears Mehaaniline mudel "Mootori kell"

Ugears Mehaaniline mudel “Mootori kell”

55,00 

Ugears Mehaaniline mudel “Mootori kell”. Komplekt sisaldab kõike, mida monteerimiseks vaja on. Kaasas on kasutusjuhend. Puidust konstruktor täiskasvanutele.

Laos

Kirjeldus

Monteeri ise üleskeeratav mudel, mis töötab kui kellavärk! Selle kella mudeli muudab teistega võrreldes eriliseks selle disain – nimelt näeb antud kell välja nagu auto mootor. Spidomeetrilt saad lugeda tunde ja tahhomeetrilt minuteid! Üles keeratuna näitab kell aega kuni 5 tundi. Ja mis kõige parem – mingeid patareisid ei olegi vaja!
Mudel ei vaja liimi või muude tööriistade kasutamist ning valmis osasid saab lihtsasti puidust raamistikust välja võtta. Komplekt sisaldab kõike, mida monteerimiseks vaja on. Kaasas on kasutusjuhend. Mudel on valmistatud looduslikest keskkonnasõbralikest materjalidest ja sellel on meeldiv puidu lõhn. Monteerimisprotsess on kaasahaarav ja lõbus!

Detailide arv: 265
Kokkupanemiseks kuluv aeg: 5 h
Pakendi mõõdud: 37 x 17 x 5 cm
Lõpliku mudeli mõõdud: 14 x 30 x 12 cm

Sobib vanusele: 8+
Hoiatus! Toode sisaldab pisidetaile ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 4820184121843

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.