Vee peal põrkav pall "Waboba mini"

Vee peal põrkav pall “Waboba mini”

7,80 

Vee peal põrkavad pallid on loodud mängulustiks ja aktiivseks ajaveetmiseks nii väikestele kui ka suurtele. Waboba – see on positiivne, aktiivne ja teadlik valik. Need pallid muudavad iga koha mänguväljakuks ja pakuvad SIIRAST MÄNGURÕÕMU.

Laos

Kirjeldus

Vee peal põrkavad pallid on loodud mängulustiks ja aktiivseks ajaveetmiseks nii väikestele kui ka suurtele. Waboba – see on positiivne, aktiivne ja teadlik valik. Need pallid muudavad iga koha mänguväljakuks ja pakuvad siirast mängurõõmu.
Nii nagu nimigi ütleb, on Waboba Mini kõige väiksem vee peal põrkav pall. Aga ära lase suurusel ennast eksitada, see väike pall põrkab vees nagu tõeline tšempion.
Seda palli on lastel lihtne vees põrkama saada. Kõige parem on vee peal põrkava palliga mängida meres või järves. Palli diameeter on 5 cm.

Sobib vanusele: 6+
Pakendi mõõdud: 5 x 5 x 5 cm
Hoiatus! Toode sisaldab väikseid osi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Palun märkige soovitud toote värv (sinine/oranž/lilla) ostu lõpetamisel märkuste lahtrisse. Soovitud värvi toote puudumisel asendame selle teise värviga. 

Tootekood: 840001910607 , ,

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.