Jõulukingid, mis pakatavad teadusest

2.12.2022 0

Pühadeaeg on peagi ukse taga ning see tähendab, et just nüüd on ideaalne aeg valida välja kingitused enda kallimatele sõpradele ja pereliikmetele. Meie Teaduspoes teame, et jõuluaeg võib aeg-ajalt muutuda vägagi stressirohkeks. Selle pärast teeme sinu elu lihtsamaks ja toome välja valiku kingiideid, mis meeldivad igas vanuses lastele!
Kingi lapsele sel aastal mänge, mis arendavad, laiendavad silmaringi ja sütitavad huvi teaduse vastu. Teadusehimu on tõeliselt väärtuslik kingitus!

Mudilasele

Igale mudilasele meeldivad pilkupüüdvad ja värvilised mänguasjad. Kuni 3-aastastele lastele kingi värvikirev arendav mängukomplekt või põneva kujundusega pusle.

Cubika puidust mängukomplektid on valmistatud naturaalsest puidust ja seepärast on need ka väga vastupidavad. Mängud, nagu kujundite sorteerimine ja magnetiga kalade püüdmine aitavad noorel lapsel harjutada koordinatsiooni ja osavust.

Väiksele lapsele sobivad alati kingituseks pusled, mis aitavad juba varases eas teenida ruumilist mõtlemist ja loogikat. Et piltide kokku panemine igavaks ei jääks, vali ainulaadse kujundusega pusle nagu näiteks taktiilne pusle või ringikujuline pusle!

Koolieelikule

Lõbusalt arendavad kingitused lasteaialastele vanuses 4-7. Koolieelikule tasub kingituseks valida midagi kaasahaaravat. Siis pole muret, et kingitused peale jõuluõhtut nurka seisma jääksid!

Põnevad õppemängud treenivad loogikat ja ruumilist mõtlemist. SmartGames lauamängud on alguses lihtsad ja lähevad edasi mängides aina keerulisemaks – nii tekib hasart muudkui edasi mängida ja nuputada!

Ühenda lihtsad teaduskatsed ja loov käeline tegevus 4M Avasta ja meisterda komplektidega! Need suured komplektid pakuvad lõbusat käelist tegevust tundideks. Saadaval on kaks valikut: “Sauruste maailm” ning “Vikerkaared ja ükssarvikud”.

Laste pildiprojektorid on vahva väike kingitus, mis tekitab igas koolieelikus palju õhinat. Väikese taskulambile sarnaneva projektori abil on võimalik erineva temaatikaga pilte suunata seinale ja lakke.

Koolilapsele

Lastele vanuses 8-13 on parim valik katsekomplektid. Kui koolis võib loodusõpetuse või keemia tund liiga teoreetiline tunduda, siis käed-külge stiilis katsekomplektid sütitavad igas lapses kustutamatut teaduse ja õppimise himu!

Teleskoobid ja mikroskoobid on läbi aegade üks kõige populaarsem kingivalik koolilapsele. Huvitagu last pisikesed molekulid või siis hiiglaslikud taevakehad – praktilise uurimistöö tegemine on alati parim võimalus õppimiseks. See on parim võimalus ümbritseva maailmaga lähemalt tutvumiseks!

Noortele nokitsejatele on saadaval lai valik erinevaid meisterdamiskomplekte – robotite ehitamine, kaunid kristallpusled, ehete valmistamise komplektid ja palju muud.

Noorele või täiskasvanule

Teaduspoest leiab põnevaid ning omapäraseid jõulukingitusi ka noortele ja täiskasvanutele!

Ugears mehaanilised mudelid on suurepärane kingitus igale meisterdamise huvilistele. Mudelid on valmistatud kvaliteetsest puidust ja need näevad tõeliselt efektsed välja. Ideaalne valik iga jõulukuuse alla!

Miks mitte kinkida sõbrale või kaaslasele igapäevaseid ja praktilisi esemeid, millele on lisatud veidi omapära? Ainulaadsed sokid, särgid ja valgustid ei jäta kedagi külmaks!

Kui sulle sellest postitusest midagi silma ei jäänud, piilu ka meie kategooriat Jõuluvana kingispikker. Garanteerime, et igaüks leiab enda sõpradele ja sugulastele muhedad kingitused!

Tee sel aastal hindamatu väärtusega kingitus – kingi teadusehimu!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga