Discovery Mindblown Elektroonikakomplekt "Robotid ja eksperimendid"

Discovery Mindblown Elektroonikakomplekt “Robotid ja eksperimendid”

59,00 

Selle Discovery Elektroonikakomplekti saad ehitada lõputult erinevaid roboteid! Tunne end tõelise insenerina, monteeri päriselt töötavaid masinaid ja õpi eksperimentide abil vooluringide kohta palju uut!

Laost otsas

Kirjeldus

Selle Discovery Mindblown Elektroonikakomplekti saad ehitada lõputul hulgal erinevaid roboteid! Tunne end tõelise insenerina, monteeri päriselt töötavaid masinaid ja õpi eksperimentide abil vooluringide kohta palju uut! Komplektis on üle 230 detaili ja 17 juhendit erinevate robotite ehitamiseks. Kuid alati ei pea tingimata juhendit järgima — lase enda loovusel lennata ja kombineeri erinevaid detaile enda meele järgi, et luua täiesti ainulaadseid töötavaid masinaid! Lisaks robotite ehitamisele on komplekti abil võimalik läbi viia 7 elektroonika eksperimenti. Elektroonikakomplekt pakub lõputult võimalusi ja tõeliselt lõbusat ajaviidet. Õpi praktilisel viisil elektroonika ja vooluringide kohta!
Komplekt sisaldab 239 ehitusdetaili ja eestikeelset juhendit.

Toode töötab 2x AA patareide jõul (ei kuulu komplekti).
Tähelepanu! Kasutatud ja uusi patareisid ei tohi koos kasutada. Kasuta vaid tootel märgitud patareitüüpi ning paigalda patareid toote pesasse õigetpidi. Eemalda tootest alati tühjad patareid. Tühjad patareid vii alati patareide kogumiskasti.

Sobib vanusele: 8+
Pakendi mõõdud: 32 x 40 x 7,5 cm
Hoiatus! Toode sisaldab väikseid osi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 4894088054781 ,

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.

Sulle võib meeldida ka…