Discovery Mindblown Neljataktilise sisepõlemismootori mudeli valmistamine

Discovery Mindblown Neljataktilise sisepõlemismootori mudeli valmistamine

48,00 

Selle Discovery komplekti abil saad tunda end tõelise insenerina ning seejuures õppida praktilisel viisil mootorite tööpõhimõtete kohta palju uut ja põnevat!

Laost otsas

Kirjeldus

Pane ise kokku elutruu 104 detailist koosnev neljataktilise sisepõlemismootori mudel! Selle Discovery komplekti abil saad tunda end tõelise insenerina ning seejuures õppida praktilisel viisil mootorite tööpõhimõtete kohta palju uut ja põnevat! Mootori liikuvad osad ja LED-tuled annavad mudelile tõeliselt realistliku väljanägemise. Mudeli korpus on valmistatud läbipaistvast plastikust — nii saad mootori töötamist hästi jälgida.
Komplekt sisaldab kõiki vajalikke detaile ja põhjalikku juhendit.

Toode töötab 2x AA patareide jõul (ei kuulu komplekti).
Tähelepanu! Kasutatud ja uusi patareisid ei tohi koos kasutada. Kasuta vaid tootel märgitud patareitüüpi ning paigalda patareid toote pesasse õigetpidi. Eemalda tootest alati tühjad patareid. Tühjad patareid vii alati patareide kogumiskasti.

Sobib vanusele: 8+
Pakendi mõõdud: 30 x 38 x 9 cm
Hoiatus! Toode sisaldab väikseid osi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 4894088039092

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.

Sulle võib meeldida ka…