Ehtne lennulind – lendab kuni 50 m

Ehtne lennulind – lendab kuni 50 m

12,00 

Laos

Kirjeldus

See suurepärane lennulind on igas vanuses lastele rõõmu valmistanud juba üle neljakümne aasta. Lihtsalt keera käepidet, kohanda saba, vabasta päästik ja lase tal lennata!
Patenditud mehhaaniline mänguasi lendab rebenemiskindlate tiibade abil kuni 50 meetrit ning selle jõuallikaks on kõrge kvaliteediga kummipaelamehhanism. Lihtsalt tõmba parema tiiva all asuvat hooba, hoia lindu tagurpidi ja pööra käepidet 50 korda. Tõsta saba üles ja säti see sobiva nurga alla soovitud lennusuuna seadistamiseks. Nii saab lind õhus tõusta ja pöörata. Viimaks vajuta parema tiiva all olevat nuppu ja kui lind hakkab tiibu lehvitama, päästa – kuid ära viska – ta õrnalt tuulde. 400 mm tiivaulatus.

Sobib vanusele:4+
Hoiatus! Toode sisaldab pisidetaile ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 5060122731188

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.