4M Harjarobot

4M Harjarobot

13,00 

Laost otsas

Kirjeldus

Harjarobot on üks näide „vibrobotist“ – robotist, mis liigub vibratsioonide tulemusel. Pane oma harjarobot vastavalt juhendile kokku, aseta siledale pinnale, lülita patareipesal paiknevat lülitit ja vaata, kuidas see liigub. Proovi panna robot tolmu harjama. Või korralda koos oma sõpradega harjarobotite võiduajamisi!

Komplekt sisaldab:  mootorikate, alusplaat,  väikese harjase hoidja, suure harjase klamber, kaanega patareipesa, 2 terminalikorki, poldid ja mutrid, 2 liikuvat silma,  rootoriga mootor, suur hari, väike hari, kruvid,  2 silmaalust, 2 silmatraati, juhend kokkupanemiseks. Lisaks on vaja (ei kuulu komplekti): 2 AA (1,5 V) patareid, väikest ristpea kruvikeerajat.

Vaata ka teisi lõbusaid mehhaanikatooteid!

Sobib vanusele 8+
Hoiatus! Toode sisaldab pisidetaile ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.
Toodetud Hiinas.

Tootekood: 4893156032829 ,

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.