Kahevärviline lima litritega

Kahevärviline lima litritega

5,80 

Laos

Kirjeldus

Kahevärvilise lima vapustavalt erksad värvid meeldivad nii lastele kui ka täiskasvanutele! Kahte värvi segades saab igaüks tunda end võlurina. Mugav pakend võimaldab lima kaasa võtta ja nautida mängimise protsessi kus iganes. Lima on pehme, erakordse plastilisusega, ei kleepu aktiivse mängu ajal kätele, ei jäta kätele värvi, on kergesti eemaldatav kõvadelt pindadelt ja muljudes krõmpsub mõnusalt. Ohutu tervisele. Originaalpakendis hoidmisel saab limaga mängu nautida pikka aega.

Pakendi mõõdud: 14 x 6 x 6 cm.
Sobib vanusele 3+
Hoiatus! Toode on keelatud alla 3-aastastele lastele, lämbumisoht! Hoiduda lima kokkupuutest juuste, vaiba ja tekstiilidega, raske eemaldada. Peale kasutamist pesta käed!

Tähelepanu! Toote värvi saadame juhusliku valiku alusel. 

Tootekood: 4820199472206

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.