Koduplanetaarium Star

Koduplanetaarium Star

148,00 

Laost otsas

Kirjeldus

Videot saab vaadata siin Koduplanetaarium Star

STAR THEATRE

Kõrglahutusega planetaarium, mis kujutab tähistaeva teie kodu lakke.

Käesolev seade projitseerib taevatähtede kujutised sellistena, nagu need päriselt on, ning võimaldab teil jälgida öötaevast otse oma kodus. Seade on välja arendatud koostöös Takayki Ohiraga, kes on loonud projektoreid maailma kõige silmapaistvamatele planetaariumidele, kaasa arvatud Megastar II Cosmos, mis suudab projitseerida 5 miljonit tähte ning mis on jõudnud Guinnessi rekordite raamatusse.

Tänapäeva linnades levinud ülemäärane neoon- ja tänavavalgustus muudab tähed peaaegu nähtamatuks. Nõndanimetatud „valgussaaste“ tõttu on tähtede vaatlemiseks sobiva paiga leidmine järjest keerulisem. STAR THEATRE loodi eesmärgiga võimaldada kõigil ja veel omaenese kodus öötaeva ilu imetleda.

Taevakehad ei ole täpselt samad nagu tõelises planetaariumis nähtavad, aga kindlasti innustab meie projektor teid ka teisi planetaariume külastama ning taeva imedega põhjalikumalt tutvust tegema.

Projitseeritud kujutised on kõige paremini nähtavad valgel või heledavärvilisel lael või seinal.Ideaalne projitseerimiskaugus on 2 ja 2,3 meetri vahel. Kaugemalt projitseeritud kujutised on fookusest väljas.Linnutee nähtavus sõltub plaadi sisestamisest. Et Linnutee keskosa plaati eemaldamata vaadelda, lülitage sisse taeva liikumist võimaldav pöörlemisfunktsioon. Funktsiooni saab mis tahes hetkel jälle välja lülitada.Langevad tähed ilmuvad alati samas punktis erinevate ajavahemike järel.

TEHNILISED ANDMED

STAR THEATRE’i ülesehitus

Välised mõõtmed: ligikaudu 16,7 x 15,9 x 15,1 cm

Kaal: ligikaudu 800 g

Toiteallikas: spetsiaalne vahelduvvooluadapter

Elektritarbimine: ligikaudu 3 W

Käesolev põgus teejuht öötaeva vaatlemise maailma sisaldab põhiteadmisi tähtedest ja tähtkujudest ning nende liikumisest taevalael. Suurejoonelised laotused, mida võime jälgida õues või tänu Star Theatre’ile ka oma kodus. See kõrgtehnoloogiline seade projitseerib tähed ja isegi Linnutee lakke või seinale, pakkudes lummavat vaatepilti, mida väljas valgussaaste tõttu enam näha ei ole.

 Hoiatus! Toode ei ole mänguasi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 4979750731655

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.