4M Motoriseeritud robotkäsi

4M Motoriseeritud robotkäsi

16,00 

Motoriseeritud robotkäe ehitamiskomplekt põnevaks ja harivaks tegevuseks. Ehita ja programmeeri robotkäsi, mis hakkab sinu loodud rütmi mängima.

Laos

Kirjeldus

Motoriseeritud robotkäe ehitamiskomplekt põnevaks ja harivaks tegevuseks. Ehita ja programmeeri robotkäsi, mis hakkab sinu loodud rütmi mängima. Komplektis on kõik vajalik robotkäe ehitamiseks. Robotkäsi vajab töötamiseks 2 x AAA patareid.

Toode töötab 2x AAA patareide jõul (ei kuulu komplekti).
Tähelepanu! Ära kasuta taaslaetavaid patareisid. Kasutatud ja uusi patareisid ei tohi koos kasutada. Kasuta vaid tootel märgitud patareitüüpi ning paigalda patareid pesasse õigetpidi. Eemalda tootest alati tühjad patareid. Tühjad patareid vii alati patareide kogumiskasti.

Sobib vanusele: 8+
Pakendi mõõdud: 24 x 16.5 x 6 cm.
Hoiatus! Toode sisaldab pisidetaile ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 4893156034076

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.

Sulle võib meeldida ka…