Sharper Image Puldiga juhitav trikiauto "Thunder Tumbler" roheline

Sharper Image Puldiga juhitav trikiauto “Thunder Tumbler” roheline

22,00 

“Thunder Tumbler” on tõeliselt vägev trikiauto, mida on juhtmevaba puldi abil võimalik panna liikuma täpselt enda soovi järgi. Kihuta, tee vahvaid trikke ja võistle.

Laost otsas

Kirjeldus

“Thunder Tumbler” on tõeliselt vägev trikiauto, mida on juhtmevaba puldi abil võimalik panna liikuma täpselt enda soovi järgi. Kihuta, tee vahvaid trikke ja võistle — lõbu jagub tundideks! Trikiautoga on võimalik sõita tagaratastel, teha 360-kraadiseid pöördeid, visata saltosid ja palju muud. Värvilised LED-tuled muudavad masina veelgi efektsemaks. Haara pult ja vii välkkiire trikiauto sõitma!

Toode töötab 4 x AA ja 9V patareide jõul (ei kuulu komplekti).
Tähelepanu! Ära kasuta taaslaetavaid patareisid. Kasutatud ja uusi patareisid ei tohi koos kasutada. Kasuta vaid tootel märgitud patareitüüpi ning paigalda patareid pesasse õigetpidi. Eemalda tootest alati tühjad patareid. Tühjad patareid vii alati patareide kogumiskasti.

Sobib vanusele: 8+
Pakendi mõõdud: 14,5 x 23 x 20 cm
Hoiatus! Toode sisaldab väikseid osi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 4894088052046

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.

Sulle võib meeldida ka…