4M Rahakassa robot

4M Rahakassa robot

16,00 

Ehita ise rahakassa robot, mis muudab raha kogumise kordades lõbusamaks! Komplekt sisaldab kõiki roboti valmistamiseks vajalikke detaile.

Laost otsas

Kirjeldus

Ehita ise rahakassa robot, mis muudab raha kogumise kordades lõbusamaks! Kui asetad roboti käele mündi, avab see automaatselt enda suure suu ja neelab mündi ühekorraga alla. Ära söödud mündid saad hõlpsasti uuesti kätte, kui avad roboti kõhu sees oleva sahtli.
Komplekt sisaldab kõiki roboti valmistamiseks vajalikke detaile: 1x roboti keha tagumine pool, 1x roboti keha eesmine pool, 1x kaas, 1x silmade raam, 2x lüli, 1x roboti käsi, 1x mündisahtel, 1x patarei lahtri kate, 1x mootori kate, 1x mootor, 2x juhe, 2x roboti silm, 9x klemmikork, 7x kruvi. Lisaks läheb vaja ka kruvikeerajat.

Toode töötab AA patarei jõul (ei kuulu komplekti).
Tähelepanu! Ära kasuta taaslaetavaid patareisid. Kasutatud ja uusi patareisid ei tohi koos kasutada. Kasuta vaid tootel märgitud patareitüüpi ning paigalda patareid pesasse õigetpidi. Eemalda tootest alati tühjad patareid. Tühjad patareid vii alati patareide kogumiskasti.

Sobib vanusele: 8+
Pakendi mõõdud: 24 x 16 x 6 cm.
Hoiatus! Toode sisaldab väikseid osi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 4893156034229

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.

Sulle võib meeldida ka…