Valgustusega Päikesesüsteem (puldiga juhitav)

Valgustatud päikesesüsteemi kokkupanekuga saad ise hakkama. Tuleb vaid reastada komplektis olevad traadid pikkuse järjekorda. Igal planeedil on number, sama number on pöörleva päikeseratta pesadel, kuhu planeedid tuleb traadiga ühendada.  Põhjalik õpetus on tootega kaasas. Päikesesüsteemi  lakke kinnitamisel on vajalik lapsevanema abi.

Nüüd kontrolli, kas Päikesesüsteemi lüliti on ON-asendis. Valgus: puldi ülemisele nupule vajutades lülitad Päikese valguse sisse. Uuesti vajutades lülitub valgus välja.

Tiirlemine: puldi alumisele nupule vajutades paned planeedid tiirlema ümber Päikese. Uuesti vajutades jätad planeedid seisma. Saad sisse lülitada nii valguse ja tiirlemise korraga kui ka ainult valguse või ainult tiirlemise. Ooteasend: väikesest nupust saad seada Päikesesüsteemi ooteasendisse. Aktiveerimiseks vajuta ükskõik millist nuppu.

Automaatne väljalülitus: 15 minuti möödudes lülitub Päikesesüsteem automaatselt ooteasendisse, et pikendada patareide eluiga. Aktiveerimiseks vajuta ükskõik millist nuppu.
Kui sul ei ole kavas pikema aja jooksul Päikesesüsteemi tööle panna, siis sea päikese must lüliti OFF-asendisse.

Toode töötab patareidega. Patareid ei sisaldu komplektis.
Sobib vanusele 6+
Hoiatus! Toode sisaldab pisidetaile ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

44,00 

Laos

Tootekood: 5060122731089. Kategooriad: , .