5 menukaimat õuemängu

10.02.2021 0

Kas sa kuulsid? Järgmised kaks nädalat pidi Eestis täielik suvi olema. Kasuta seda maksimaalselt ära! AHHAA teaduspoel on sulle 6 soovitust meie populaarsete õuemängude seast!

1. Kuidas ma tean, et ilm lohe lennutamiseks sobiv on? Kodune ilmajaam aitab!

Kas homme paistab päike või kisub hoopis vihmale? Meisterda endale kodune ilmajaam ja uuri järgi! Komplektis on kõik, mida on vaja ühele noorele meteoroloogile ilmamuutuste, kliima ja kasvuhooneefekti õppimiseks.

2. Kelle taldrik lendab kõige kaugemale? Sinu!

Siuh! Waboba kreisilt kirevad taldrikud on aerodünaamilise disainiga ja lendavad lausa 40 meetri kaugusele. Silikoonist ketas paindub hästi ja seda on mugav kaasas kanda. Valikus on 6 erineva kujundusega lendavat taldrikut

3. Hakka tõeliseks mullimeistriks!

Vali enda lemmik super-mullide komplekt ja asu mullitama! Nii saad maha pidada vapustavaid mullitamise pidusid enda aias ja puhuda täiesti enneolematuid mulle.
See on iga lapse lemmik!

4. Kõige ilusamateks pallimängudeks

Muinasjutulised ja kaunid pallid toovad kevade südamesse! Mängi kodus, õues või hoopis rannas.

5. Mängime luurekat!

Nüüd saad sõbraga sidet pidada lausa 6 kilomeetri kauguselt! Ja ei ole hullu, kui mängud öötundideni venivad, sest raadiosaatjale on sisse ehitatud välklamp, millega leiad tee ka läbi kõige tihedama padriku. Komplektis on kaks raadiosaatjat.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga