Teaduspoe klientide lemmikud läbi aastate

30.08.2022 0

Mis seondub sinu jaoks Teaduspoega, kas kõige parem lima või põnevaimad katsekomplektid? Teaduspoes on aastate jooksul välja kujunenud omamoodi klassikalised tooted, mis on ikka ja jälle meie enimmüüdud kaubaks.
Panime kokku nimekirja nendest Teaduspoele iseloomulikest toodetest, mis on tänaseks võitnud lugematul hulgal teadushuviliste südameid. Viska pilk peale!

Plasmapallid

Plasmapallid kaunistavad juba paljude elu- ja magamistubasid. Selle omapärase meeleolulambi lummavad valgusniidid ei jäta kedagi külmaks!

Newtoni hällid

Newtoni hälli liikumist pole mitte ainult vahva jälgida, vaid see sobib ideaalselt ka oma mehhaanikateadmiste kinnistamiseks. Energia jäävuse ja impulsi jäävuse seadused saavad selgeks nagu naksti!

Nutikas plastiliin

Plastiliin, mis põrkab nagu pall, rebeneb nagu paber, venib nagu näts ja külmas hoituna puruneb nagu portselan? See on iga meisterdaja unistus!
Nutikate plastiliinide valik on niivõrd lai, et igaüks leiab oma kindla lemmiku.

Katsekomplektid

Mis oleks Teaduspood ilma katsekomplektideta? Teaduskatsete komplektid pole põhjuseta üks meie kõige populaarseim kaup. Eksperimentide läbi viimine pakub närvikõdi ja unustamatuid kogemusi igale teadushuvilisele.
Siinkohal on erilist mainimist väärt kristallide kasvatamise komplektid, mille keemiakatse tulemuseks on vapustavalt kaunid kristallid. See on parim kingiidee!

Mustkunstikomplektid

Meie mustkunstikomplektide abil on välja koolitatud juba lugematul hulgal pisikesi võlureid! Ja mis kõige parem – trikkide õppimise komplektid ei paku lastele mitte ainult lõbusat ajaviidet, aga ka vahvat arenemisvõimalust.

Mikroskoobid

Mikroskoop on teadushuvilise parim sõber! Teaduspoe laiast valikust leiavad sobiva mikroskoobi kõik – nii algajad kui ka edasijõudnud. Kasuta mikroskoopi kodus, klassis või võta see hoopis õue kaasa! Teadusejanu saab leevendatud igal pool.

Robotid

Põnev robootika köidab kõiki! 4M robotite valmistamise komplektid ja HexBug puldiga juhitavad robotid on meie vaieldamatud lemmikud.

Kineetilised skulptuurid

Kineetiline skulptuur on tõeliselt pilkupüüdev sisekujunduselement, mis sobib kaunistama igat elutoariiulit või kontorilauda. Need skulptuurid pole siiani kedagi külmaks jätnud!

Geeliga ajavõtjad

Lõõgastav ajavõtja? Jah, palun! Meie lai valik erineva kuju ja värviga geeliga ajavõtjaid garanteerib midagi igale maitsele.

Kristallpusled

Erilised 3D pusled on tänaseks võitnud nii suurte kui väikeste nokitsejate südameid. Kristallpusle on ideaalne valik neile, keda tavapäraste puslede kokku panemine on juba ära tüüdanud!

Kinkekaart

Mis saaks olla parem kingitus, kui võimalus külastada planeedi parimat Teaduskeskust ja Teaduspoodi? AHHAA-elamused on garanteeritud!
Kinkekaart on sellel aastal e-poest kõige tihedamini tellitud kaup.

Millised Teaduspoele iseloomulikud tooted sinul juba olemas on?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga