Bresser Ilmajaam

Bresser Ilmajaam

69,00 

Laos

Kirjeldus

Freek Vonk x Bresser Ilmajaam väikestele teadlastele! Komplekti kuulub kõik vajalik, et laps saaks igapäevaselt ilma vaadelda ja selle kohta raporteerida nagu tõeline ilmateadlane.
Bresseri Ilmajaam võimaldab mõõta tuulekiirust ja -suunda, õhutemperatuuri ning sademete hulka. Tuulekiirus ja õhutemperatuur kuvatakse väiksel LCD ekraanil. Kompaktset ilmajaama on lihtne soovitavasse asukohta üles seada – nii saab laps ilma mõõta just seal, kus süda ihaldab.
Lisaks ilmajaamale on komplektis brošüür põnevate eksperimentide juhenditega. Selle alla kuuluvad juhendid vee pH mõõtmiseks, äikesetormi kauguse mõõtmiseks, õhuniiskuse määramiseks jmt.

Sobib vanusele: 8+
Pakendi mõõdud: 27 x 30 x 12 cm
Hoiatus! Toode ei ole mänguasi ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 4007922083797 ,

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.