Hübriidmootori mudeli valmistamine

Hübriidmootori mudeli valmistamine

59,00 

Ehita täitsa ise töötav 4-silindrilise sisepõlemis-/elektrilise hübriidmootori mudel, mis koosneb rohkem kui 100 detailist!

Laos

Kirjeldus

Ehita täitsa ise töötav 4-silindrilise sisepõlemis-/elektrilise hübriidmootori mudel, mis koosneb rohkem kui 100 detailist! Mudeli osad on valgustatud ja sellel on multifunktsionaalne helikiip. Mootor demonstreerib tüüpilise hübriidmootori töötamist sisepõlemisel, öko režiimil ning ainult ka ainult elektril. Komplekti abil on võimalik praktilisel moel õppida, kuidas töötavad päris hübriidmootorid. Mudeli ehitamine pakub nii lapsele kui ka täiskasvanule lõbu tundideks!
Komplekt sisaldab kõike ehitamiseks vajalikku ja detailset juhendit.

Toode töötab 3x AA patareide jõul (ei kuulu komplekti).
Tähelepanu! Kasutatud ja uusi patareisid ei tohi koos kasutada. Kasuta vaid tootel märgitud patareitüüpi ning paigalda patareid toote pesasse õigetpidi. Eemalda tootest alati tühjad patareid. Tühjad patareid vii alati patareide kogumiskasti.

Sobib vanusele: 10+
Pakendi mõõdud: 30 x 42 x 11 cm
Hoiatus! Toode sisaldab pisidetaile ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.

Tootekood: 5060062145359

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.