4M Vulkaani valmistamise komplekt

4M Vulkaani valmistamise komplekt

12,00 

Komplekt sisaldab: vulkaanivorm, kaks kotikest kvaliteetset krohvisegu, üks värviriba kuue värviga, hari, segisti, lõbusate illustratsioonidega leht kaunistusteks ja lõbusate faktidega täiendatud juhised vulkaanipursete tekitamiseks.

Laost otsas

Kirjeldus

Maa sisemuses tõuseb temperatuur üle 1000 kraadi C. Kivimid sulavad ja tekib magma. See tõuseb Maa pinnale ja purskab laava kujul välja, tekitades vulkaane. Kuigi vulkaanipursked võivad olla hävitavad, siis tulevad need ka Maale kasuks, sest toovad pinnale mitmeid mineraale. Laavavoolud aitavad kõvastunud kujul luua ja kujundada meie maastikku.

Kas sa kujutaksid ette, missugune oleks meie maailm ilma vulkaanideta? Komplekt sisaldab: vulkaanivorm, kaks kotikest kvaliteetset krohvisegu, üks värviriba kuue värviga, hari, segisti, lõbusate illustratsioonidega leht kaunistusteks ja lõbusate faktidega täiendatud juhised vulkaanipursete tekitamiseks. Komplekti ei kuulu, kuid läheb vaja äädikat, söögisoodat, paar tilka nõudepesuvahendit.

Sobib vanusele 8+
Hoiatus! Toode sisaldab pisidetaile ning ei sobi alla 3-aastastele lastele.
Toodetud Hiinas

Tootekood: 4893156032300

Arvamused

Arvamusi veel ei ole.

Avalda arvamust

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Arvamus peaks eelkõige teisi ostjaid informeerima toote eelistest ja vigadest. Samuti võib müüjalt küsida lisainfot toote kohta. Arvamus ei tohi sisaldada vulgaarseid väljendeid, vihakõnet ega mõttetusi. AHHAA Teaduspood jälgib postituste sisu ja jätab endale õiguse kõrvaldada või redigeerida arvamust, mis rikub täielikult või osaliselt ülaltoodud tingimusi.